apk.cafe
Najlepsze aplikacje dla Androida

Cześć, Możesz tam pobrać plik APK "pl.nowaera.ebooki.sp" dla Meizu MX6 bezpłatnie, wersja pliku apk to 1027 aby pobrać do Meizu MX6 po prostu kliknij ten przycisk. To łatwe i gwarancja. Dostarczamy tylko oryginalne pliki APK. Jeśli którykolwiek z materiałów w tej witrynie narusza Twoje prawa, zgłoś nam

Opis E-booki Nowej Ery – SP
Zrzuty ekranu z E-booki Nowej Ery – SP
  • E-booki Nowej Ery – SP
Opis E-booki Nowej Ery – SP (z Google Play)

E-booki Nowej Ery – Szkoła Podstawowa

WEJDŹ na http://ebooki.nowaera.pl i odkryj świat interaktywnych podręczników Nowej Ery. Ucz się tak, jak lubisz!

E-booki wykorzystasz podczas lekcji i samodzielnej pracy w domu. W każdej chwili, w autobusie i tramwaju, dzięki interaktywnym zasobom przypomnisz sobie, zrozumiesz i zapamiętasz treści. Zniknie obawa przed lekcją czy sprawdzianem.
W e-bookach do języka polskiego, matematyki, historii i społeczeństwa, języka angielskiego, przyrody, oraz zajęć komputerowych znajdziesz:
• atrakcyjne ilustracje i zdjęcia,
• filmy, nagrania audio i video,
• zadania interaktywne,
• interaktywne mapy i wiele innych materiałów.
Z nimi sprawnie powtórzysz wybraną części materiału lub samodzielnie nauczysz się lekcji w przypadku nieobecności w szkole.
Twoje e-booki mogą stać się wyjątkowe. Dzięki opcjom, takim jak zakreślanie czy notowanie stworzysz niepowtarzalne, osobiste podręczniki.
Z e-booków możesz korzystać na dowolnych urządzeniach, zarówno online, jak i offline. Wyświetlone treści automatycznie dostosują się do wielkości Twojego ekranu.
Masz wybór, możesz korzystać z e-booka i zwykłego podręcznika!
Zobacz film:

Do korzystania z aplikacji niezbędne są kody aktywacyjne, które wydawnictwo Nowa Era przekazuje szkołom w ramach promocji edukacyjnych rozwiązań cyfrowych.

Historia wersji E-booki Nowej Ery – SP
Nowy w pl.nowaera.ebooki.sp 1027